Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Test ostrzałki Edge Tuner World Cup

Cześć,
Jak zawsze nowy sprzęt w naszym seriwisie poddaję gruntownej analizie. Na Święta miałem pełne zaskoczenie, mój Św.Mikołaj miał dobre rozpoznanie i z pomocą TOKO Polska otrzymałem piękny prezent na który nie mógłbym sobie pozwolić w tym bardzo słabym sezonie. Najnowsza ostrzałka Toko Edge Tuner World Cup to sprzęt marzenie dla każdego kto chciałby ostrzyć krawędzie na odpowiedni kąt, z mega precyzją. Ustawienie kąta ostrzenia to jedno, a prowadzenie tej ostrzałki po krawędzi to drugie, wprawa serwismena, jednostajny ruch po krawędzi, ustawienie narty pod kątem w imadle na 45 stopni, dadzą finalnie efekt, który zaskoczy nie jednego fachowca, otrzymujemy bardzo ostrą krawędź z minimalnym skrawaniem krawędzi. Ważna informacja; ostrzałka ta jest do krawędzi bocznej, jest kierunkowa i jak każda praca przy krawędzi bocznej wymaga zdjęcie tzw. ABS-u znajdującego się nad krawędzią, ruch ostrzałką wykonujemy jednostajnie, wzdłuż całej krawędzi, ostrzymy krawędz efektywną pomijamy przysłowiowy nose i tail, gdzie ostrzene jest zbędne, a operowanie każdą ostrzałką jest nieprecyzyjne i bezcelowe.
Podsumowując Toko Edge Tuner World Cup da doświadczonemu serwiantowi, jak i zawansowanym amatorom ostrzenia krawędzi niespotykaną jakość ostrzenia. Pamietajmu również, że wykorzystując ten sprzęt łączymy ostrzenie mechaniczne z ręcznym (krawędź dolną ostrzymy ręcznie, boczną mechanicznie).
Super i godny polecania sprzęt.
Bardzo dziękuję za prezent Św. Mikołajce i Toko Polska
Pozdrawiam,

Dodane pliki:
  • EAA130CA-B1C5-4432-9274-62F709B94255.jpeg