Ręczy serwis SKI & SNB to usługa indywidualna i pracochłonna. Trzeba jasno określić – jestem w stanie wykonać limitowaną ilość zleceń dziennie, w związku z czym, po zakupie Voucheru, w celu zaplanowania wykonania do Ciebie usługi serwisowej wprowadzam „Kalendarz usług 2SKI” oparty na „Google”. Jak już kupisz usługę na tej platformie otrzymasz w treści wiadomości e-maila „nr zamówienia”. Termin realizacji zamówienia przydzielam wg. zasady pierwszy wolny (po dokonaniu wpłaty). W indywidualnych przypadkach (w rzeczy samej) istnieje możliwość telefonicznej lub mailowej konsultacji ze mną – terminu wykonania zakupionej usługi w „2SKI”.
Żeby wszystko poszło zgodnie z planem, ważne jest dostarczenie do nas sprzętu przed tym terminem (oczywiste). Niniejszy kalendarz porządkuje kwestie organizacyjne serwisu – w momencie przekroczenia limitowanej, zdroworozsądkowej ilości zamówień, na dany sezon, sprzedaż Voucherów zostanie wstrzymana w celu wywiązania się z przyjętych zobowiązań do wykonania usługi.

Ręczne serwisowanie sprzętu to połączenie pasji i małego biznesu; mające dać przyjemność i satysfakcję dla dwóch stron; moje motto to: „profesjonalnie, bezpiecznie i zgodnie z planem”.

Żeby Was zachęcić do skorzystania z usług mojego serwisu dodam tylko; że żadna maszyna nie zastąpi ręcznego serwisu – tak myślę, do tego się sam stosuję i oczywiście Zapraszam.

>kliknij i zobacz kalendarz usług<