O firmie

Serwis 2SKI został już otwarty. Pierwsze vouchery na usługi serwisowe sprzętu narciarskiego i snowboardowego, już można kupić i zrealizować w sezonie 2016/2017. Zadowolenie klientów jest dla mnie sprawą najważniejszą - dlatego zakupione Vouchery trafią do Państwa niezwłocznie po zaksięgowaniu zamówienia. Po dostarczeniu do mnie sprzętu będę go traktować jak swój własny - gwarantujemy więc najwyższą jakość!

Osoby zainteresowane dostarczeniem do mnie swojego sprzętu polecam również mój blog, znajdujący się na tej stronie, gdzie znajdą Państwo szereg cennych informacji na temat serwisowania sprzętu i nie tylko.

Zakup Voucheru na nasze usługi to także doskonały prezent dla najbliższych - sezon zbliża się dużymi krokami. Pamiętaj, że wystawiony przez nas Voucher ważny jest 6 miesięcy, więc do tego czasu będzie wiele okazji, żeby go wykorzystać (przed, po lub w trakcie sezonu). 

Oferowane usługi wynikają z pasji i zamiłowania do jazdy po stoku, wiem jak ważny jest sprzęt, zatroszczymy się o niego - postaramy się nie zawieść Twojego zaufania! 

Zapraszam i Pozdrawiam;
Właściciel Serwisu 2SKI
Robert Pawlak

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl