Box

           

Head - sprowadzamy narty z Head Austria
Head - sprowadzamy nart Head Austria

Cześć,


Od 2016 jesteśmy jako firma 2SKI partnerem Head Polska. Mamy współpracę z Head, która polega na możliwości kupna nart po cenie hurtowej, mamy więc wgląd w stany magazynowe tej renomowanej firmy, dysponujemy cenami hurtowymi, dla detalicznego klienta daje to możwliość zakupu nart i akcesoriów po korzystnych cenach ze wszystkich magazynów Head. Mamy pozytywne rekomendacje od osób, które nam zaufały i cieszą się z nowego sprzetu - dziękujemy za to. Pamiętaj sprowadzamy sprzet na zamówienie i nie ma tu zwrotów, wpłacasz pieniądze my za nie kupujemy dla Ciebie sprzęt w Head Polska, który jest sprowadzany z zagranicy - to jest z magazynów Head. Jeżeli nam zaufasz, zyskasz mega sprzęt w dobrej cenie, ale musisz być zdecydowany na zakup. Przedstawiony cennik - >tutaj udostępniam link< zawiera również zdjęcia, wystarczy kliknąc na nr art. a połączycie się z serwerem Head, gdzie umeiszczone sa zdjęcia do danego art. Sprowadzenie wybranych nart trwa ok 10 dni. Udostępniony link zawiera stany magazynowe Head z dnia 20 stycznia 2021 roku. Zamówienia można składać na e-mail: serwis@2ski.pl po czym otrzymacie pro-formę do wpłaty środków finansowych, po sprowadzeniu sprzętu wysyłam go na Wasz adres lub macie możlwiość jego osobistego odbioru w Łodzi w siedzibie firmy.

Zapraszam i Pozdrawiam.
Robert Pawlak 
Właściciel 2SKI z Łodzi
Tel. 605655119

czytaj całość »
Toko Edge Tuner World Cup - test najnowszej ostrzałki
Toko Edge Tuner World Cup - test najnowszej ostrzałki

Cześć,
Jak zawsze nowy sprzęt w naszym seriwisie poddaję gruntownej analizie. Na Święta miałem pełne zaskoczenie, mój Św.Mikołaj miał dobre rozpoznanie i z pomocą TOKO Polska otrzymałem piękny prezent na który nie mógłbym sobie pozwolić w tym bardzo słabym sezonie. Najnowsza ostrzałka Toko Edge Tuner World Cup to sprzęt marzenie dla każdego kto chciałby ostrzyć krawędzie na odpowiedni kąt, z mega precyzją .... (czytaj całość na naszym blogu)

czytaj całość »

Polecane produkty

Narty HEAD absolut Joy SLR Joy Pro wh/bk+100805 JOY9 (WOMAN 2020) Narty HEAD absolut Joy SLR Joy Pro wh/bk+100805 JOY9 (WOMAN 2020)
Producent: HEAD
Cena: 1 532,00 zł 2 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Narty HEAD epic Joy SLR Joy Pro bk/chgd+100800 JOY11 (WOMAN 2020) Narty HEAD epic Joy SLR Joy Pro bk/chgd+100800 JOY11 (WOMAN 2020)
Producent: HEAD
Cena: 1 970,00 zł 2 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
  • nowość
  • nowość
SP Core black XL SP Core black XL
Producent: SP
Cena: 979,00 zł
szt.
zobacz więcej
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl