Blog kategorie
Head - sprowadzamy narty z Head Austria
Head - sprowadzamy nart Head Austria

Cześć,


Od 2016 jesteśmy jako firma 2SKI partnerem Head Polska. Mamy współpracę z Head, która polega na możliwości kupna nart po cenie hurtowej, mamy więc wgląd w stany magazynowe tej renomowanej firmy, dysponujemy cenami hurtowymi, dla detalicznego klienta daje to możwliość zakupu nart i akcesoriów po korzystnych cenach ze wszystkich magazynów Head. Mamy pozytywne rekomendacje od osób, które nam zaufały i cieszą się z nowego sprzetu - dziękujemy za to. Pamiętaj sprowadzamy sprzet na zamówienie i nie ma tu zwrotów, wpłacasz pieniądze my za nie kupujemy dla Ciebie sprzęt w Head Polska, który jest sprowadzany z zagranicy - to jest z magazynów Head. Jeżeli nam zaufasz, zyskasz mega sprzęt w dobrej cenie, ale musisz być zdecydowany na zakup. Przedstawiony cennik - >tutaj udostępniam link< zawiera również zdjęcia, wystarczy kliknąc na nr art. a połączycie się z serwerem Head, gdzie umeiszczone sa zdjęcia do danego art. Sprowadzenie wybranych nart trwa ok 10 dni. Udostępniony link zawiera stany magazynowe Head z dnia 20 stycznia 2021 roku. Zamówienia można składać na e-mail: serwis@2ski.pl po czym otrzymacie pro-formę do wpłaty środków finansowych, po sprowadzeniu sprzętu wysyłam go na Wasz adres lub macie możlwiość jego osobistego odbioru w Łodzi w siedzibie firmy.

Zapraszam i Pozdrawiam.
Robert Pawlak 
Właściciel 2SKI z Łodzi
Tel. 605655119

czytaj całość »
Toko Edge Tuner World Cup - test najnowszej ostrzałki
Toko Edge Tuner World Cup - test najnowszej ostrzałki

Cześć,
Jak zawsze nowy sprzęt w naszym seriwisie poddaję gruntownej analizie. Na Święta miałem pełne zaskoczenie, mój Św.Mikołaj miał dobre rozpoznanie i z pomocą TOKO Polska otrzymałem piękny prezent na który nie mógłbym sobie pozwolić w tym bardzo słabym sezonie. Najnowsza ostrzałka Toko Edge Tuner World Cup to sprzęt marzenie dla każdego kto chciałby ostrzyć krawędzie na odpowiedni kąt, z mega precyzją .... (czytaj całość na naszym blogu)

czytaj całość »
-10% na wiązania snowboardowe SP
-10% na wiązania snowboardowe SP

Cześć,
Mamy dla Was dobrą promocję, wiązania austriackiej firmy SP z nowej kolekcji 2020/21 są obecnie w mega dobrej cenie. Ceny wszystkich wiązań SP obniżamy o 10 %.
Oferowany przez nas asortyment dostępny jest na stronie >SP wiązania snowboardowe<
Najnowsze zdjęcia tych wiązań są dostępne na stronie producenta >SP Bindings<
Pozdrawiam i Zapraszam do zakupów.
Robson

AKCJA PROMOCYJNA
AKCJA PROMOCYJNA

Startujemy - rozpoczynamy naszą działalność serwisową oraz uruchamiamy sprzedaż w naszym e-sklepie.

Ruszamy z przytupem z AKCJĄ PROMOCYJNĄ w listopadzie, na dobre rozpoczęcie sezonu mamy dla Was akcje  "SERWIS = GADŻET" do każdej usługi serwisowej w miesiącu listopad br. dodajemy mega gadżet z logiem 2SKI lub SnowboardRobson ;)

czytaj całość »
SP najnowsza kolekcja 2020/21


W sezonie 2020/21 będziemy kolejny rok dystrybutorem wiązań snowboardowych, austriackiej firmy SP.
Pracujemy jeszcze nad zdjęciami (obecnie są z kolekcji 2019/2020 a docelowo będą z kolekcji 2020/21), ale ceny są już bieżące.
Zobacz naszą ofertę https://2ski.pl/pl/c/SP-wiazania-snowboardowe/34
Pozdrawiam,
Robson

HEAD gogle / kaski 2020 - 2017
HEAD gogle / kaski 2020 - 2017

Cennik obejmujący gogle / kaski / ochraniacze firmy HEAD.

>Pobierz cennik< w którym znajdują się również zdjęcia danego produktu, zbobaczysz je po kliknięciu nr art.

Zapraszam do składania zamówień na e-mail: serwis@2ski.pl - startujemy 11/2020.

Pozdrawiam,
Robson 

Newsletter 09/2019
Newsletter 09/2019

Sezon 2019/2010 zbliża się małymi krokami - a my działamy sobie w tle tego pięknego lata dla zwiększenia jakości naszych usług serwisowych i w celu uatrakcyjnienia naszej oferty w sklepie internetowym w nowym sezonie.
Przekazujemy Wam kolejeny Newsletter 2SKI.pl nr 9/2019, który systematycznie otrzymują klienci serwisu / komisu oraz naszego e-sklepu.
Do zobaczenia wkrótce,
Robson. 

czytaj całość »
Blog chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl