Koszt usługi serwisowej nart lub deski snowboardowej to 150 zł (obejmuje ostrzenie krawędzi, uzupełnianie ubytków w ślizgu, smarowanie na gorąco – Toko Universal lub z domieszką Toko z DLC na sztuczny śnieg). Jeżeli zauważymy, że Twoja deska lub nart wymagają tylko smarowania, przedstawimy Ci indywidualną ofertę (smarowanie na gorąco to wydatek ok 100 zł, ostrzenie ok 100 zł, uzupełnianie ubytków ślizgu wyceniamy po oględzinach sprzętu (całkowicie zniszczony ślizg, bardzo porysowanym, lub którego poziom odbiega znacznie od poziomu „0” zalecamy wpierw zregenerować, poprzez planowanie w serwisie mechanicznym, później zapraszam do naszego serwisu ręcznego).

Koszt usługi zmiany grafiki deski snowboardowej / nart / trajków na nową (zaprojektowaną z naszą pomocą) to 500 zł (jeżeli skorzystasz z naszej gotowej grafiki („Księżycowa deska” – koszt usługi wyniesie 250 zł). Co kwartał będziemy starali się dodać nową grafikę, dowiesz się więcej już wkrótce. Uwaga to NOWOŚĆ w naszej ofercie – więcej info na stronie https://2ride.pl

Jak zlecić usługę serwisową /punkt przyjmowania zleceń znajduje się w Łodzi ul Skrzetuskiego 12/6 blok 18 lub na ul. Jagienki 21/14, gdzie obecnie znajduje się nasz warsztat/:
– skontaktuj się ze mną pod nr 605655119 i dostarcz nam sprzęt osobiście.

Nadmieniam, że prowadzimy ręczny serwis, nie mechaniczny, wszystko to ręczna praca.

Zapraszam;
Serwisant 2SKI