Ręczy serwis SKI & SNB to usługa indywidualna i pracochłonna. Trzeba jasno określić – jestem w stanie wykonać limitowaną ilość zleceń dziennie. W celu zaplanowania wykonania do Ciebie usługi serwisowej wprowadzam „Kalendarz usług 2SKI”. Termin realizacji zamówienia przydzielam wg. zasady pierwszy wolny. W indywidualnych przypadkach (w rzeczy samej) istnieje możliwość telefonicznej lub mailowej konsultacji ze mną terminu wykonania usługi w „2SKI”.
Żeby wszystko poszło zgodnie z planem, ważne jest dostarczenie do nas sprzętu przed tym terminem (oczywiste). Niniejszy kalendarz porządkuje kwestie organizacyjne serwisu – w momencie przekroczenia limitowanej, zdroworozsądkowej ilości zamówień.

Ręczne serwisowanie sprzętu to połączenie pasji i małego biznesu; mające dać przyjemność i satysfakcję dla dwóch stron; moje motto to: „profesjonalnie, bezpiecznie i zgodnie z planem”.

Żeby Was zachęcić do skorzystania z usług mojego serwisu dodam tylko; że żadna maszyna nie zastąpi ręcznego serwisu – tak myślę, do tego się sam stosuję i oczywiście Zapraszam.

Najbliższy wolny termin na przyjęcie zlecenia serwisowego – 26.01.2024 – obecnie czas oczekiwania na serwis jest wydłużony.

Od dnia 02.02.2024r. do 12.02.2024r. – Serwis jest nieczynny.

Pozdrawiamy,
Team 2SKI Serwis