Przejdź do Facebook

Cześć Wam,

Mamy za sobą gorące lato, jednak nadchodzi czas, kiedy osoby zainteresowane zimowym wyjazdem będą poszukiwały miejscówki na zimę. Osobiście z racji tego, że lubię jeździć w sprawdzone miejsca, gdzie kiedyś byłem, moje pierwsze kroki w necie kieruję na LIVIGNO, gdzie byłem 2-3 lata temu. To był wyjazd marzenie, ceny SKIPASS były wtedy jeszcze jakieś bardziej przystępne, obecne ceny, skłaniają mnie do zainteresowania się ofertą FREE-SKI czyli czasu, w którym karnety są w tym miasteczku za darmo, pod pewnymi warunkami oczywiście. Nię będę tutaj dość mocno analizował cen poza tym okresem, pomógł nam w tym JACEK, który rozłożył temat na czynniki pierwsze na jego vlogu >YouTube<
Jeżeli jesteście, więc zainteresowani wyjazdem w tym kierunku, nie płacąc na miejscu za karnet, musicie planować wyjazd zgodnie z warunkami promocji, zamieszczonymi na stronie Livigno.eu:

„Promocja obowiązuje od 3 grudnia do 17 grudnia 2022 roku oraz od 15 kwietnia do 1 maja 2023 roku na minimum 3 dni narciarskie i 4 noce w hotelu oraz 6 dni narciarskich i 7 nocy w apartamencie, a maksymalnie 13 dni (14 nocy). Można z niej skorzystać wyłącznie dokonując rezerwacji bezpośrednio w danym hotelu lub apartamencie albo za pośrednictwem strony internetowej livigno.eu. Promocja wyklucza możliwość rezerwacji darmowego Skipassu, przy wyborze kwatery za pośrednictwem np. Booking.”

Po zapoznaniu się z czasem obowiązywania promocji tzw. FREE-SKI, można powiedzieć, że już wróciłem z tej dalekiej podróży 😉 gdyż okres grudniowy tj. od 3 do 17, nie wpisuje się w czas łódzkich ferii zimowych, które zaczynają się 16 stycznia 2023 roku. Warto jednak mieć marzenia o powrocie do tej przepięknej miejscowości. Dajcie znać jakie miejscówki w nadchodzącym sezonie zamierzacie wybrać.

Pozdrawiam,
Robson

Kategorie: Informacja

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *