Przejdź do Facebook

Mamy to, od dzisiaj spełniamy marzenia o personalizacji własnego snowboardu, nart, czy ślizgów skki trikke. Proces wdrażania projektu zakończył się i możemy zaprezentować Wam efekty naszej pracy tj. spersonalizowany własny snowboard, wg. indywidulanie zaprojektowanej grafiki, nałożony na powierzchnie deski. Już dziś możemy Wam zaproponować nową usługą odnowienia, nie tylko ślizgów desek poprzez pełny ich serwis, ale także poprzez zmianę grafiki na podstawie Waszej koncepcji, zdjęć, logotypów itd.

Wdrożenie takiego projektu to proces składający się z paru etapów:
– dostarczenie do nas sprzętu,
– przygotowanie sprzętu (demontaż wiązań i akcesoriów)
– ustalenie koncepcji graficznej i jej realizacja,
– naniesienie grafiki na sprzęt
– przygotowanie sprzętu (przykręcenie wiązań)
Nie wszystkie rodzaje sprzętu będą podlegały temu procesowi, więc zanim zaczniemy personalizację, ocenimy Twój sprzęt, głównie chodzi o strukturę powierzchni deski/nart, która nie może być mocno zniekształcona, czy fizycznie zniszczona (zmieniamy tylko grafikę, nie całą powierzanie deski).

Czas potrzebny na realizację usługi – 3-5 tygodni (ulega on skróceniu do 1 tygodnia jak skorzystasz z grafiki już zaprojektowanej – obecnie, pilotażowo to 1 projekt „Księżycowa deska”, który jest do Waszej dyspozycji, będziemy systematycznie powiększać ilość darmowych grafik).
Wychodząc na przeciw oczekiwaniom jednej z koleżanek członkini grupy na fb poświęconej tematyce snowboardu postanowiliśmy udostępniać za darmo naszą grafikę do pobrania. Chcemy spopularyzować ten pomysł, wyjść naprzeciw osobom, które może same chciałyby wydrukować sobie naklejkę w celu odświeżenie designu swojej deski – Zapraszam do pobrania naszego pierwszego projektu grafiki „Księżycowa deska”

Koszt usługi z nową grafiką to 500 zł (jeżeli skorzystasz z naszej grafiki – koszt usługi zmiany przez nas grafiki Twojej deski wyniesie 250 zł).

Zapraszam do zapoznania się efektami naszej pracy:
>film short na YouTube<

Pierwsze zdjęcie deski po zmianie grafiki:

Tak moja deska wyglądała poprzednio

Proces wydruku zaprojektowanej grafiki

Zapraszam do kontaktu.
serwis@2ski.pl
Pozdrawiam,
2SKI / Snowbaord Robson Team


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *